Sürücü Kursu Ders konu ve soru örnekleri dijital uygulama

Kursumuza kayıt olduğunuzda tüm derslerin,konuların ve soru örneklerini dijital olarak tüm adaylarımızın kullanımına sunulacaktır.

Kursumuza kayıt olduğunuzda tüm derslerin,konuların ve soru örneklerini dijital olarak tüm adaylarımızın kullanımına sunulacaktır. 

Ehliyet almak için sürücü kursuna kayıt oldunuz ve sınav tarihi yaklaştı. Ancak hala kendinizi eksik hissediyorsanız Kızıltoprak Sürücü Kursu derslerinden derlenen ders notlarımızı okuyarak bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Kurucu Müdürümüz Ümit Kamil Semerci'nin Trafik Kuralları ve Çevre Bilgisi notlarını okuyarak genel trafik kuralları ve bilmeniz gereken diğer hususlarda bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

İlkyardım ders notları dosyasını inceleyerek trafikte ilk yardım konusunda bilmeniz gereken temel bilgileri okuyabilir ve ilk yardım konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sürücü Kursu Motor Dersi notlarını okuyarak araç motoru hakkında daha fazla bilgi sahibi olup bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Motor ve Araç Tekniği ders notlarımızda motorun ve aracın temel bileşenlerini detaylıca öğrenebilirsiniz.

Trafik Adabı ders notlarımızda trafikte adap, trafikte hoşgörü, trafikte empati, trafikte iletişim, trafikte hak ihlalleri gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Trafik ve Çevre ders notlarımızı okuyarak Trafik ve Çevre ile ilgili bilmeniz gereken en temel konuları özet olarak okuyabilirsiniz.

sürücü kursu ders notları

sürücü kursu ders notları,ehliyet ders notları, trafik kuralları, çevre bilgisi, ilkyardım dersi, ehliyet motor dersi, ehliyet sınavı ders notları özet, ehliyt ders notları pdf, ehliyet ders notları 2018, ehliyet ders notları 2019, ehliyet motor dersi notları, ehliyet motor dersi soruları, ehliyet trafik dersi konu anlatımı, motor dersi notları ehliyet alacaklar baksın

Kayıtlar İçin 31 TEMMUZ Son Gün

Şimdi Başvur
ÜST