Ehliyet Sınav Tarihleri

e sınav salonlarından randevu için teorik dersler tamamlandığında sizinle iletişime geçilecektir.

Merkezi Sınavlar

Burada yazılı olan sınavlar merkezi sınavlardır. Daha erken sınav olmak isterseniz, E-Sınav'ı tercih edebilirsiniz.


Kurs Kayıt Tarihleri Yazılı Sınav Direksiyon Ana Sınav Direksiyon Ara Sınav Notlar
30 November -1 - 30 November -1 30 November -1 30 November -1 - 1 December -1 30 November -1 - 1 December -1 Artık bütün ehliyet(Sürücü Kursu) sınavları E sınav olarak elektronik sistemle yapılmaktadır,istanbulda üsküdar,kartal,tuzla,kadıköy gibi 12 salon da girilebilmektedir.

HER GÜN E-SINAV

E-Sınav Her Gün: E-Sınav İstanbul'da Anadolu Yakası Kadıköy,maltepe,şile,ümraniye,Kartal,Tuzla,Sancaktepe ve Avrupa Yakası Beşiktaş,Bakırköy,Eyüp,Şişli,Küçük Çekmece,Avcılar,Güngören bulunur.40 salon var

E-Sınav'da başarılı olduğunuzda, direksiyon eğitimleriniz bittiği zaman MEB İlçe Müdürlüğünün yapacağı ilk direksiyon sınavına girebilirsiniz.

7 gün sürecek olan teorik eğitimleriniz tamamlandığında randevu alarak hemen e-sınava girebilirsiniz. E-sınav salonları, merkezi sınavlarda sorulan soruların bilgisayar üzerinden cevaplanmasıdır.

e-sınav sonuçlarınızı sınav salonundan ayrılırken öğrenebilirsiniz. Tabi bu durum MEB İlçe Müdürlüğünün yaptığı ilk direksiyon sınavına girebileceksiniz.

E-Sınav'a Her Gün Kayıt Olabilirsiniz!

E-sınav sonucunuzu salon çıkışında alabilirsiniz. E-Sınav'da Başarılı olduysanız eğer, direksiyon eğitimleriniz tamamlandıysa ve o ay içinde bulunduğunuz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün direksiyon sınavı varsa hemen sınav olabilirsiniz.

Direksiyon sınavından başarısız olursanız 15 gün sonra tekrar sınava girebilirsiniz.

E-Sınav görselliği daha zengin başarı oranı daha yüksek verimli ve zaman tasarrufu olan bir sistem. Önerilir.

E-Sınav Merkezleri :

İstanbul Anadolu Yakası için Kadıköy de 3 e sınav salonumuz var,ayrıca Üsküdar,maltepe,ataşehir,ümraniye,kartal da salonlar mevcut

Kayıtlar İçin 30 Nisan Son Gün

Şimdi Başvur
ÜST