Otomobil Ehliyeti

Otomobil Ehliyeti ile İlgili Bilmeniz Gerekenler, B Sınıfı Araba Ehliyetleri Sürücü Kursu.

Programlar

  • B Sınıfı Manuel Vites
  • B Sınıfı Otomatik Vites
  • Engelli Ehliyeti
Otomobil Ehliyeti

Program Hakkında

Otomobil Ehliyeti için Bağdat Caddesinin 1 Numarası Kızıltoprak Sürücü Kursuna Başvurun.

B Sınıfı Manuel Vites

01

Artık 2 Sınav Var!

  • 1- Merkezi Sınav
  • 2-E-Sınav :İstanbul da girebiliyorsunuz Her ayın 09 na kadar kayıt olan adaylarımız aynı ayın sonu e sınava giriyor sonuçunu sınav çıkışında alıyor ve istanbulda ilk direksiyon sınavına girerek ehliyetini alabiliyor.
  • KARAR SİZİN!

B Sınıfı Otomatik Vites

01
  • B Sınıfı (Manuel) otomobil ehliyeti alma yaşı 18 dir.vites ayırımı olmadan tüm otomobil ve kamyonetleri kullanabilir.2018 yılında 2000 doğumlu olup doğum gününü bir gün geçiren herkes kayıt olabilir.
  • B Sınıfı (Otomatik) otomobil ehliyeti alma yaşı 18 dir.Otomatik şanzıman ehliyet aldığınız için sadece otomatik vites otomobilleri kullanabilirsiniz vitesli otomobil kullanmak istediğinizde kursa kayıt olarak vitesli otomobil ile 8 direksiyon direksiyon dersi görerek direksiyon sınavına vitesli otomobille girerek geçiş yapabilirsiniz.2018 yılında 2000 doğumlu olup doğum gününü bir gün geçiren herkes kayıt olabilir.

Engelli Ehliyeti

01
  • Engelli ehliyet kavramı artık kaldırılmıştır. Herhangi bir engeliniz varsa, öncelikle sürücü sağlık raporu aldığınız sağlık kuruluşu, engelinizi sağlık raporuna yazacaktır. Kursumuza kayıt olduğunuzda, engelinize uygun araç ile eğitim verilerek, aynı araçla sınava alınacaksınız.
  • Tek gözü görmeyen monüküler raporlu adaylar normal B ehliyet sınıfına kayıt olabilirler. Bu durumları, aldıkları ehliyet belgelerinde ayrıca belirtilecektir.

otomobil ehliyeti 

otomobil ehliyeti, araba ehliyeti, otomobil ehliyetleri, b sınıfı ehliyet 6 teker araç kullanabilir mi, b sınıfı ehliyet ticari araç kullanabilir mi, ehliyet sınıfları, b sınıfı ehliyet minibüs kullanabilir mi, b sınıfı ehliyet kaç koltuklu minibüs kullanır, b sınıfı ehliyet hangi araçları kullanır, ehliyet ücreti ne kadar, araba ehliyeti yaşı, araba ehliyeti hangi sınıf, motor ve araba ehliyeti birlikte, b sınıfı ehliyet ticari araç kullanabilir mi, ehliyet sınıfları, b sınıfı ehliyet minibüs kullanabilir mi, b sınıfı ehliyet hangi araçları kullanır, b sınıfı ehliyet fiyatları, b sınıfı ehliyet fiyatları herşey dahil, b sınıfı ehliyet kadıköy, b sınıfı ehliyet istanbul, otomobil ehliyeti kadıköy, otomobil ehliyeti istanbul, araba ehliyeti kadıköy, araba ehliyeti istanbul

Aralık Kayıtları İçin 10 Aralık Son Gün

Şimdi Başvur
ÜST