Sertifikanızı Ehliyet Kartına Nasıl Dönüştüreceksiniz?

Sertifikanızı Ehliyet Kartına Nasıl Dönüştüreceksiniz? - 10 Kasım 2018

Sertifikanızı Ehliyet Kartına Nasıl Dönüştüreceksiniz.

Bu sayfayı okuyorsanız Direksiyon sınavından Başarılı olmuşsunuz demektir.

Artık kursumuzdan "Dosyanız hazırdır.Kursumuza gelerek alabilirsiniz"mesajını bekliyorsunuz.Muhtemelen dosyanız 4 veya 5 güne hazır olacaktır.

1-Artık Nüfus idaresi müdürlüğünden randevu alabilirsiniz.

( https://randevu.nvi.gov.tr/#/nvi/anasayfa  )istediğiniz il ve ilçe olabilir ,ikametgah ettiğiniz ilçeden almak zorunda değilsiniz.

2-Kursumuzdan alacağınız dosyanızda 1 adet Sertifika+Sürücü olur raporu+Öğrenim belgeniz ve biyometrik resminiz bulunacaktır.İsterseniz Başka bir biyometrik resminizi kullanabilirsiniz.

3-Bu dosyaya ilave olarak 3 adet bankaya yatırdığınız dekontları koymanız gerekiyor.

a-)B sınıfı ehliyet alan adaylarımız: 613.30 tl B sınıfı ehliyet harcı + 166 tl kart bedeli + 30 tl polis güçlendirme vakfı bedellerini bankaya yatırarak dosyalarına ilave edeceklerdir.

(3 dokont'u aynı anda sadece vakıflar bankası alıyor bilginize.)

b-)A-A1-A2 sınıfı ehliyet alan adaylarımız: 203.40 tl B sınıfı ehliyet harcı + 166 tl kart bedeli + 30 tl polis güçlendirme vakfı bedellerini bankaya yatırarak dosyalarına ilave edeceklerdir.

(3 dokont'u aynı anda sadece vakıflar bankası alıyor bilginize.)

4-Tüm her şey tamam randevu aldığınız gün ve saat te nüfus idaresi müdürlüğüne giderek (sadece sizi kabul ederler vekil kabul etmezler bilginize)evraklarınızı verin ve geçici ehliyetinizi alın 3 veya 4 gün sonra ehliyetinizin aslı bildirdiğiniz adrese postalanacaktır.

UZUN YILLAR SAĞLIKLA KULLANMANIZ DİLEĞİ İLE

SAYGILARIMIZLA;

KIZILTOPRAK SÜRÜCÜ KURSU AİLESİ

 

Etiketler:

 

Kasım 1.Dönem Kayıtlarında 31 Ekim Son Gün

Şimdi Başvur
ÜST