Sınavlar

Ehliyet Sınav Tarihleri, Sürücü Kursu Sınav Tarihleri, Sürücü Kursu Kayıt Tarihleri, Ehliyet Kayıt Tarihleri

Kayıt Tarihi Yazılı Sınav Tarihi Direksiyon Ana Sınav Tarihi Direksiyon Ara Sınav Tarihi Notlar
11/10/2017-09/11/2017 23 Aralık 2017 13/14/Ocak/2018 10/11/Şubat/2018 Merkezi Sınav tarihidir,Daha erken girmek için E - Sınavı tercih edebilirsiniz.
E SINAV Her gün E Sınav Her Gün,E sınav istanbulda Anadolu yakası Koşuyolu ve Avrupa yakası Güngören bulunur. E sınav dan başarılı olduğunuzda,direksiyon eğitimleriniz bittiğinde ilçe meb in yapacağı ilk direksiyon sınavına girebilirsiniz. Elektronik (E Sınav); 7 gün sürecek olan Teorik eğitimleriniz tamamlandığında randevu alınarak hemen e sınava girebilirsiniz,e sınav salonları merkezi sınavlarda sorulan soruların bilgisayar da cevaplanmasıdır,merkezi sınav sonuçları 3 haftada açıklanırken,e sınav sonuçları sınav salonundan ayrılırken öğrenebiliyorsunuz,tabi bu durum ilçe meb in yaptığı ilk direksiyon sınavına girebileceksiniz.
E SINAVA KAYIT OLAN ADAY ÖRNEĞİN Ayın 1. günü kayıt olun E sınava Aynı ayın her günü girebilirsiniz. E sınav sonucunu salon çıkışında alabilir, Başarılı oldu iseniz,direksiyon eğitimleriniz tamamlandıysa ve o ay içinde bulunduğunuz ilçe meb in direksiyon sınavı varsa hemen. Direksiyon sınavından başarısız olursanız 15 gün sonra E Sınav görselliği daha zengin başarı oranı daha yüksek verimli ve zaman tasarrufu olan bir sistem.Önerilir. E Sınav Merkezleri : İstanbul Anadolu yakası için Üsküdar Haydarpaşa Anadolu Lisesidir. Avrupa yakası için mtsk sınav merkezi :Güngören Sultan Alparslan Anadolu İmam hatip Lisesisdir. İsteyen izmitten isteyen Ankarada,İsteyen Eskişehirde,isteyen izmirdede girebilir.Özgürsünüz...

Yollarda yerinizi almak mı istiyorsunuz?

Ehliyetinizi 27 yıllık tecrübesiyle Bağdat Caddesinin 1 numaralı sürücü kursundan alın.

Şimdi Başvur
TOP