Direksiyon Eğitimi

Direksiyon dersleri için Bağdat Caddesi'nin 1 numarası Kızıltoprak Sürücü Kursuna başvurun.

Direksiyon Dersi

Direksiyon dersleri için Bağdat Caddesi'nin 1 numarası Kızıltoprak Sürücü Kursuna başvurun.

Programlar

  • B Sınıfı Manuel Vites
  • B Sınıfı Otomatik Vites
Direksiyon Eğitimi

Program Hakkında

B Sınıfı

03
  • B Sınıfı (Manuel) otomobil ehliyeti alma yaşı 18 dir.vites ayırımı olmadan tüm otomobil ve kamyonetleri kullanabilir. 2017 yılında 1999 doğumlu olup doğum gününü bir gün geçiren herkes kayıt olabilir.
  • B Sınıfı (Otomatik) otomobil ehliyeti alma yaşı 18 dir.Otomatik şanzıman ehliyet aldığınız için sadece otomatik vites otomobilleri kullanabilirsiniz vitesli otomobil kullanmak istediğinizde kursa kayıt olarak vitesli otomobil ile 8 direksiyon direksiyon dersi görerek direksiyon sınavına vitesli otomobille girerek geçiş yapabilirsiniz.2017 yılında 1999 doğumlu olup doğum gününü bir gün geçiren herkes kayıt olabilir.
04
  • Not: Engelli ehliyet kavramı artık kaldırılmıştır,herhangi bir engeliniz varsa öncelikle sürücü sağlık raporu aldığınız sağlık kuruluşu engelinizi sağlık raporuna yazacaktır,kursumuza kayıt olduğunuzda engelinize uygun araç ile eğitim verilerek,aynı araçla sınava alınacaksınız.
  • Not 2: Tek gözü görmeyen monüküler raporlu adaylar normal B ehliyet sınıfına kayıt olabilirler bu durumları aldıkları ehliyet belgelerinde ayrıca belirtilecektir.

Yollarda yerinizi almak mı istiyorsunuz?

Ehliyetinizi 27 yıllık tecrübesiyle Bağdat Caddesinin 1 numaralı sürücü kursundan alın.

Şimdi Başvur
ÜST