Direksiyon Dersleri

Direksiyon Dersleri Için Bağdat Caddesinin 1 Numarası Kızıltoprak Sürücü Kursuna Başvurun.

Direksiyon Dersleri

Direksiyon Dersleri Için Bağdat Caddesinin 1 Numarası Kızıltoprak Sürücü Kursuna Başvurun.

Programlar

  • B Sınıfı Manuel Vites
  • B Sınıfı Otomatik Vites
Direksiyon Eğitimi

Program Hakkında

B Sınıfı

01
  • B Sınıfı (Manuel) otomobil ehliyeti alma yaşı 18 dir. Vites ayırımı olmadan tüm otomobil ve kamyonetleri kullanabilir. 2018 yılında 2000 doğumlu olup doğum gününü bir gün geçiren herkes kayıt olabilir.
  • B Sınıfı (Otomatik) otomobil ehliyeti alma yaşı 18 dir. Otomatik şanzıman ehliyet aldığınız için sadece otomatik vites otomobilleri kullanabilirsiniz vitesli otomobil kullanmak istediğinizde kursa kayıt olarak vitesli otomobil ile 8 direksiyon direksiyon dersi görerek direksiyon sınavına vitesli otomobille girerek geçiş yapabilirsiniz. 2018 yılında 2000 doğumlu olup doğum gününü bir gün geçiren herkes kayıt olabilir.

ENGELLİ EHLİYETİ

01
  • Engelli ehliyet kavramı artık kaldırılmıştır,herhangi bir engeliniz varsa öncelikle sürücü sağlık raporu aldığınız sağlık kuruluşu engelinizi sağlık raporuna yazacaktır,kursumuza kayıt olduğunuzda engelinize uygun araç ile eğitim verilerek,aynı araçla sınava alınacaksınız.
  • Tek gözü görmeyen monüküler raporlu adaylar normal B ehliyet sınıfına kayıt olabilirler bu durumları aldıkları ehliyet belgelerinde ayrıca belirtilecektir.

Başvurunu yap,evraklarını gönder istersen ödemeni internetten yap

İnternetten başvur,evrak gönder,istersen ödemeni yap

Şimdi Başvur
ÜST